Τάσος Καραμπατζός
  • Μαζί δημιουργήσαμε το μεγάλο «Καλλικρατικό» Δήμο, μαζί συνεχίζουμε
  • Δημοτική Ανανέωση-Τάσος Καραμπατζός, η ανεξάρτητη αυτοδιοικητική παράταξη ΟΛΩΝ των πολιτών
  • Δημοτική Ανανέωση-Τάσος Καραμπατζός: ΗΘΟΣ, ΕΝΤΙΜΟΤΗΤΑ, ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ, ΕΜΠΕΙΡΙΑ, ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ

ΚΑΤΑΤΕΘΗΚΕ ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ “ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗ- ΤΑΣΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΟΣ”. ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΛΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ

Δευτέρα 28 Απριλίου 2014

ΚΑΤΑΤΕΘΗΚΕ ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ “ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗ- ΤΑΣΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΟΣ”. ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΛΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ

 

Κατατέθηκε το μεσημέρι του Σαββάτου (26-4) στο Πρωτοδικείο Βέροιας, σύμφωνα με τη διαδικασία που προβλέπει η εκλογική νομοθεσία το πλήρες ψηφοδέλτιο του συνδυασμού "Δημοτική Ανανέωση-Τάσος Καραμπατζός".

Αναλυτικά το ψηφοδέλτιο με όλους τους υποψηφίους δημοτικούς και τοπικούς συμβούλους, έχει ως εξής:

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗ-ΤΑΣΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΟΣ

 

Καραμπατζός Αναστάσιος, Δικηγόρος, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

 

 

Εκλογική περιφέρεια Ανθεμίων. Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

Αδαμίδης Παύλος, Αγρότης

Βασιλειάδης Χρήστος, Αγρότης

Δάτσης Αντώνιος, Αγρότης

Καραμπατάκη-Σέπκα Βιργινία, Υπάλληλος ΤΟΕΒ

Κερμανίδης Χρήστος, Αγρότης

Λιοτάκης Θωμάς, Επαγγελματίας

Μαραντίδης Παναγιώτης, Συνταξιούχος Στρατιωτικός

Μπαλτατζίδου Θεοδώρα (Δώρα) - Ελ. Επαγγελματίας- Λογίστρια

Ορδουλίδης Ηλίας, Πρόεδρος ΚΤΕΛ Αστικών

Τσαγκαλίδου-Τσεχελίδου Παρθένα- Μαία

Χαραλαμπίδου Σόνια, Νοσηλεύτρια

Χατζάκης Ευστάθιος, Συνεταιριστικός Υπάλληλος

 

Εκλογική περιφέρεια Ειρηνούπολης. Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

Βασιλείου Γεώργιος, Δικηγόρος

Ευθυμιάδης Παναγιώτης, Ελεύθερος Επαγγελματίας

Καραγιαννίδης Αντώνιος, Μηχ. Πετρελαίου & Φυσικού Αερίου

Κρέξη-Παντζαρτζίδου Μαρία, Λογίστρια

Στύλας Γεώργιος, Εκπαιδευτικός

Φωστηρόπουλος Δημήτριος, Συνταξιούχος

 

Εκλογική περιφέρεια Νάουσας. Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

Βαδόλας Εμμανουήλ, Έμπορος

Γιαζητζής Ιωάννης, Επαγγελματίας

Γιαννούλης Ιωάννης, Ιατρός-Ορθοπαιδικός

Γκαρνέτας Ιωάννης, Συντ.πρώην Δ/ντής ΑΣΕΠΟΠ Νάουσας

Δεληχρήστου-Τσίλη Ευαγγελία, Λογίστρια

Δημητρίου Δημήτριος (Μαλέφας), Νοσοκομειακός Υπάλληλος

Δουλδούρη-Μπιτέρνα Μαρία, Εκπαιδευτικός

Ηλίας Γεώργιος, Εκπαιδευτικός

Ηλίας Στέργιος, Οικοδόμος

Ιωάννου-Ταχυδρομίδου Μαγδαληνή, Επαγγελματίας

Κοσμίδου-Μητσιάνη Δέσποινα, Αγρότισσα

Μπλιάτκας Θωμάς, Διοικητικός Στέλεχος ΤΟΕΒ Νάουσας

Μπουρδάνος Αντώνιος, Αγρότης

Μυλωνάς Αθανάσιος, Δημοσιογράφος

Νόλτσης Γεώργιος (Λίντας), Εργάτης

Νούση Ευαγγελία, Ιατρός-Πνευμονολόγος

Παπαφιλίππου Αγγελάκης, Πολιτικός Μηχανικός

Παχατουρίδης Δημήτριος, Αγρότης

Πέιος Θωμάς, Ιδιωτικός Υπάλληλος

Πίπιλας Γεώργιος, Εκπαιδευτικός

Ράλλη Σοφία, Λιμενικός

Ρωμηόπουλος Γρηγόριος, Γυμναστής

Σιώψης Θεοδόσης, Φιλόλογος-Καθ. Ιταλικών

Συναναστάσης Στυλιανός, Ελευθ. Επαγγελματίας

Τασιώνας Αντώνιος, Συνταξιούχος Εκπαιδευτικός

Τζώρτζης Βασίλειος, Δικηγόρος

Τριανταφύλλου Γεώργιος, Εκπαιδευτής υποψ. οδηγών.

Τσιτλακίδου-Κουρκούτα Μαρία, Συνταξιούχος

Φανιάδης Φώτιος (Φώτης), Ελεύθερος Επαγγελματίας

Φωτιάδης Φώτιος, Αρχιτέκτων Μηχανικός

Χατζηαναστασίου Γεώργιος, Αστυνομικός

Χατζηκώστας Ιορδάνης, Πολιτικός Μηχανικός

 

 

Υποψήφιοι Δημοτικής Κοινότητας Νάουσας και Τοπικών Κοινοτήτων

 

Δημοτική Κοινότητα Νάουσας:

Αρβανιτάκη-Πόπη Αντωνία, Ιδιωτική Υπάλληλος

Κωστοπούλου Σταυρούλα, Οικιακά

Μπαλκαμπά Αικατερίνη, Ιδιωτική Υπάλληλος

Μώκιου-Μπογιατζόγλου Βασιλική (Βίκυ), Ιδιωτική Υπάλληλος

Σιμίνου-Κώνα Ελένη, Αγρότισσα

Τασιώνας Αθανάσιος, Ελευθ. Επαγγελματίας

Τσιάκρη Κωνσταντίνα, Ιδιωτική Υπάλληλος

Τσουκαλάς Θωμάς, Εκπαιδευτικός

Φυσέκα Αναστασία, Τραπεζικός Υπάλληλος

Χατζηστυλλής Κωνσταντίνος, Εκπαιδευτικός

Χωνός Αλέξανδρος, Άνεργος

 

Τοπική Κοινότητα Αγγελοχωρίου

Κυριακούλη Ανδρονίκη (Νίκη)

Νησιώτη-Χατζηκαλλινικίδου Πετρούλα

Παυλίδης Γρηγόριος

 

 

Τοπική Κοινότητα Αρκοχωρίου

Λαφάρα- Νάτσιου Δέσπω

Πασχούλας Βασίλειος

 

Τοπική Κοινότητα Γιαννακοχωρίου

Παυλίδης Παύλος

Πόπη Αμαλία

Τράιος Ιωάννης

Φανιάδης Θεόδωρος

 

Τοπική Κοινότητα Επισκοπής

Αντωνίου-Μάμαλη Μαρία

Βλιζνάκης Χρήστος

Ορδουλίδης Γρηγόριος

 

Τοπική Κοινότητα Ζερβοχωρίου

Διαμαντίδης Αναστάσιος

Κεχαγιάς Ιωάννης

Τσαλίλη-Θεοδωρίδου Χριστίνα

 

Τοπική Κοινότητα Κοπανού

Δημάδη-Δάϊου Μαρία

Ίντος Μαργαρίτης

Μπαλτατζίδης Σπύρος

Χαβιαρόπουλος Κυριάκος

 

Τοπική Κοινότητα Λευκαδίων

Δημησιάρης Ιωάννης

Μακρίδου Ιωάννα

Τομπουλίδου-Αλιτζανίδου Ζωγράφα (Φούλη)

Φουδούλης Χρήστος

 

Τοπική Κοινότητα Μαρίνας

Αναστασιάδης Μιχάλης

Αργυρίου Ιωάννης

Βίλτσα Σωτηρία

 

Τοπική Κοινότητα Μονοσπίτων

Διάκογλου Νικόλαος

Λουμπουρδή Σταυρούλα

Μίλης Κωνσταντίνος

 

Τοπική Κοινότητα Πολυπλατάνου

Μπάγκη-Σπυρίδου Μαρία

Νάστου Αρετή

Πρόϊος Αργύριος

Χατζηκωνσταντίνου Ιωάννης

 

Τοπική Κοινότητα Ροδοχωρίου

Ελευθεριάδου Ζωή

Εξαρχόπουλος Γεώργιος (Ζοζέ)

Μωϋσίδης Αναστάσιος

 

Τοπική Κοινότητα Στενημάχου

Αλματζής Χρήστος

Λιάγγου Αικατερίνη

Σαρακατσιάνος Γεώργιος

 

Τοπική Κοινότητα Χαρίεσσας

Παπαθεοδώρου-Κουμλίδου Μαρία-Μαγδαληνή

Σιδηρόπουλος Δημήτριος

Φελλαχίδης Νικόλαος

 

 

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗ
Τάσος Καραμπατζός